O nas

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku.

 

Powstała  w wyniku oddzielenia się założonej dwa lata wcześniej „Agencji Reklamowej” od Studenckiej Spółdzielni Pracy ” Bratniak” w Szczecinie i przyjęła nazwę „Agencja Reklamowa Pędzel”. Początkowo produkcja naszych reklam polegała głównie na ręcznym malowaniu oraz na pracochłonnym wyklejaniu grafiki z folii samoprzylepnej, jednak z biegiem czasu nowoczesne urządzenia i technologie w dużej mierze ułatwiły nam pracę zwiększając jakość usług, szybkość ich realizacji i walory estetyczne reklam.

W roku 2002  w celu oddania lepszego charakteru działalności naszej firmy, która zawsze była raczej wytwórnią reklam niż agencją reklamową, zmieniliśmy nazwę na „PĘDZEL REKLAMA”, i brzmi ona tak do dziś.

Postawiliśmy na inwestycje: pojawiły się wielkoformatowe plotery drukujące, laminarki, ploter termiczny do cięcia styroduru i inne nowoczesne urządzenia oraz technologie.

Wszystko to pozwoliło znacznie zwiększyć produkcję przy jednoczesnej redukcji kosztów. Obniżenie cen spowodowało zwiększenie liczby Klientów i pociągnęło za sobą widoczny wzrost obrotów firmy, a ten z kolei możliwość dalszego rozwoju.  Od 2008 roku Pędzel Reklama dysponuje własnym obiektem, który może modernizować i dostosowywać do potrzeb wciąż rozwijającej się produkcji.

Dziś, dzięki wykwalifikowanej kadrze i zapleczu technologicznemu, firma Pędzel Reklama specjalizuje się w druku wielkoformatowym, reklamie na pojazdach, reklamie wewnętrznej i zewnętrznej, w tym w reklamie świetlnej, ciągle uzupełniając swoją ofertę o nowe produkty i usługi.

Zapytanie ofertowe
Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez Pędzel Reklama Arkadiusz Zieliński